Nahoru

Nejčastější otázky

Mohu své dítě do Vašeho kurzu přihlásit kdykoli během školního roku?

- Ano.I když jsou kurzy koncipovány jako roční, registrace přijímáme v průběhu celého roku. V případě pozdějšího nástupu Vám vypočítáme poměrnou část kurzovného. Co nejhladší začlenější dětí do již rozběhnutého kurzu řešíme individuálně. Zpravidla to ale nebývá problém. 

Jaké materiály k výuce používáte? 

- Ve skupinových kurzech pro školní děti pracujeme s učebnicemi od Cambridge University Press (nejčastěji řady Kid's Box, Eyes Open, Fun For nebo Compact). V kurzech předškoláků pracujeme s materiály a metodikou Wattsenglish. Učebnice jsou ve všech kurzech nicméně pouze jedním z celé řady výukových prostředků a jsou doplňovány edukativními hrami, videi, písničkami a dalšími aktivitami dle věku a úrovně dětí. 

Co když po první lekci zjistím, že se ve skupině mému dítěti nelíbí nebo si účast rozmyslíme? 

- V naší jazykové škole má každý nárok na první zkušební hodinu. Pokud po první lekci zjistíte, že daná skupina Vašemu dítěti nesedí nebo pokud Vám výuka nevyhovuje z jiných důvodů, máte nárok za vrácení kurzovného nebo přeřazení do jiné skupiny. 

Jak se u vás řeší zameškané lekce?

- Krátkodobé absence se standardně nenahrazují. Je-li to možné, můžeme se domluvit na náhradě v jiném kurzu stejné úrovně. V případě doložené dlouhodobé absence má klient nárok na vrácení poměrné části kurzovného. Za dlouhodobou absenci se považuje období alespoň 4 kalendářních týdnů po sobě jdoucích. 

Zahrnuje cena kurzu také výukové materiály?

- Ne. Výukové materiály klient hradí zvlášť. Jejich cena se pohybuje u běžných kurzů zpravidla okolo 800 Kč pro školní děti a 650 Kč pro předškolní děti. Cena výukových materiálů je od kurzovného oddělena z toho důvodu, aby materiály nemuseli hradit ti klienti, kteří již potřebný set vlastní. Přesná cena výukových materiálů se v každém kalendářním roce mírně mění a odvíjí se od aktuálního ceníku nakladatelství. Přesnou cenu materiálů pro daný rok najdete v detailu přihlášky nebo v nabídkovém letáčku.

Jakým způsobem můžu kurz uhradit?

- Po odeslání elektronické přihlášky Vám do e-mailové schránky přijde zálohová faktura, která slouží jako podklad k platbě. Prosíme, abyste si nezapomněli kontrolovat schránku s nevyžádanou poštou - v některých případech se může stát, že tam zpráva zapadne. V případě zájmu o vystavení faktury na zaměstnavatele prosíme o uvedení fakturačních údajů do přihlášky. 

Mám dotaz ohledně výuky (probírané látky, úroveň kurzu, aktivita mého dítěte..) Na koho se mohu obrátit? 

- V případě dotazů ohledně výuky stačí odpovědět na e-mail se zápisem lekce, který Vám bude po každé lekci chodit do e-mailové schránky. Na začátku školního roku také dostanete kontakt na svého lektora. Kontakt na nás nejdete ZDE.

Kolik lekcí je zahrnutých v ceně kurzu?

- Kurzy jsou koncipovány jako roční, od začátku října do cca konce května až poloviny června (v závilosti na státních svátcích). Pro jeden školní rok je počítáno se 32 lekcemi. Platbu si lze rozdělit do dvou splátek. V případě pozdního nástupu vždy již proběhlé lekce odečítáme.

Jakým způsobem budu informován o náplni kurzu?

- Po každé lekci obdržíte její zápis se základními informacemi do e-mailu. Děti v docházkových kurzech navíc dostávajíc sešit, do kterého jim je pravidelně vlepován souhrn probírané slovní zásoby. V případě kroužků ve školkách tyto souhrny zasíláme 1x měsíčně e-mailem. Obecný plán učiva na daný školní rok pak najdete také na webu JS FAN, v sekci "Pro studenty". Přihlašovací údaje obdrží každý rodič na začátku školního roku. V případě, že byste údaje nemohli dohledat, kontaktujte nás.  

 

Máte dotaz, na který jsme zatím neodpověděli? Neváhejte a kontaktujte nás!

Váš tým JS FAN

Spokojenost s kurzem a lektorkou

"...dcera Bětka Teuberová navštěvuje ve Vaší jazykkové škole vysoce profesionální, hravé, motivační, laskavé a radostně vedené kurzy paní učitelkou Angelikou Kirchen..."

Poděkování za skype lekce

...Kurz je skvělý už jen z toho důvodu, že naše děti jinak nemají možnost být spolu v kontaktu. Hodiny angličtiny přes Skype jsou takovým ostrůvkem v moři každodenní rutiny, kdy má člověk pocit, že se (aspoň na tu hodinu a půl) vrátily staré časy, děti dělají něco s opravdovým zájmem a tak, jak bývaly zvyklé (i když s novou technikou)...

 

Letní příměstský tábor Chodov

Letní příměstský tábor v JS FAN moje děti každý rok zbožňují. Je plný zábavy, her a hlavně oceňují příjemný přístup mladých lektorek, které mají tu správnou energii na celý týden vydržet v dobré náladě. Upřímně, ne všude tomu tak ve školství je:-) Takže za mě a moje děti dáváme 1*. Krásný den přeje Dara Smreková (Sonia 8 let + Otakar 5 let)

Angličtina přirozeně, bez biflování

..Moc je to u vás baví a stalo se přesně to, o co se od jejich raného věku snažím. Angličtina je pro ně normální a v podstatě se ji nemusí učit...

Nejlepší tábor

Rada bych vám ještě podekovala za skvělý příměstský tábor. Naše Lucinka si týden s vámi moc užila a prý to byl nejlepší tábor, na kterém byla :)

Poděkování za tábor i celý rok

...mnohokrát Vám děkuji za výtvory dětí i fotografie z chodovského tábora. Péťovi se tam velmi líbilo. Zároveň bych Vám rád poděkoval za celý minulý rok, kdy k Vám Péťa chodil, myslím, že to pro něj bylo velmi přínosné, díky Vám a Vašim lektorkám.

Poděkování za výuku angličtiny v MŠ

...ráda bych Vám moc poděkovala za výuku naší dcery Luisy Ročkové - MŠ Točitá.

Luisu to moc bavilo a mně se zase líbila ukázková hodina s Renatou :-)

Poděkování za práci a vstřícný přístup

...Luky je z pondělní hodiny angličtiny u Vás nadšený. Máme radost, že se mu u Vás líbí a chce chodit.
Děkuji za vstřícnost a milý přístup. Kéž by to takhle fungovalo všude....

Osobní hodnocení konverzačního kurzu a udělení známky za 1!

...do školy JS FAN na angl. konverzace  chodí naše obě děti a jsme spokojeni. Proto budou oba příští rok pokračovat. Lektory si chválí a staršímu synovi se také zamlouvá střídání lektorů - líbí se mu ta "rozdílná" angličtina...

Kurz angličtiny - úspěšné příjimačky

...Díky návštěvě Vaši jazykové školy můj syn zvládl přijímačky z angličtiny na šestileté gymnázium na plný počet bodů....

Letní tábor

...Konstatoval, že raději pojede s Vámi na jazykový tábor. Neumím si v jeho podání představit větší ocenění Vaší práce. Já, jako rodič, opožděně děkuji i za zaslané fotografie. Až z nich jsem teprve pochopila, jakým aktivitám jste se s dětmi věnovali...

Další reference