Nahoru

Kamarádi aneb kurz ušitý na míru

Nenašli jste v naší nabídce žádný kurz, který by vám vyhovoval? Dokážete dát dohromady skupinu minimálně 3 dětí stejného věku a úrovně? Rádi otevřeme kurz podle vašeho přání, šitý vám na míru. Vaše děti tak mohou se svými kamarády vytvořit svou vlastní studijní skupinu a chodit na angličtinu v čase, který se vám i jim bude hodit. Nemusíte se tedy vázat na pevně vypsané kurzy z našeho rozvrhu.

Kurz otevřený v rámci programu KAMARÁDI přizpůsobíme plně vašim požadavkům a potřebám. Dle vašeho výběru může jít o klasický 90 minutový kurz, anglickou konverzaci nebo třeba přípravu k jazykovým zkouškám. Kurz může být veden kvalifikovaným českým nebo zahraničním lektorem.

Cena kurzu se odvíjí od počtu přihlášených studentů a Vašich požadavků (délka lekce, frekvence, lektor..) a je počítána individuálně pro každého studenta. Do otevření skupinky kamarádů vkládáme velké množství energie, kterou využíváme k tomu, abychom do puntíku splnili Vaše představy. Z toho důvodu je cena kurzů na přání v programu KAMARÁDI, oproti běžným skupinovým kurzům, mírně navýšena.

V případě, že se domluvíme na tzv. "otevřené skupině", tedy skupině do které se mohou hlásit další studenti a poskládáme skupinu minimálně o 4 studentech, garantujeme Vám zachování základní sazby kurzovného (viz rozvrh).

V případě zájmu o kurz KAMARÁDI Vám rádi připravíme cenovou nabídku. Kontaktujte nás skrz e-mailovou adresu office@jsfan.cz. Pro otevření kurzu od vás budeme potřebovat informaci o počtu dětí, jejich věku; vašich časových možnostech a typu kurzu, který požadujete. 

Spokojenost s kurzem a lektorkou

"...dcera Bětka Teuberová navštěvuje ve Vaší jazykkové škole vysoce profesionální, hravé, motivační, laskavé a radostně vedené kurzy paní učitelkou Angelikou Kirchen..."

Poděkování za skype lekce

...Kurz je skvělý už jen z toho důvodu, že naše děti jinak nemají možnost být spolu v kontaktu. Hodiny angličtiny přes Skype jsou takovým ostrůvkem v moři každodenní rutiny, kdy má člověk pocit, že se (aspoň na tu hodinu a půl) vrátily staré časy, děti dělají něco s opravdovým zájmem a tak, jak bývaly zvyklé (i když s novou technikou)...

 

Letní příměstský tábor Chodov

Letní příměstský tábor v JS FAN moje děti každý rok zbožňují. Je plný zábavy, her a hlavně oceňují příjemný přístup mladých lektorek, které mají tu správnou energii na celý týden vydržet v dobré náladě. Upřímně, ne všude tomu tak ve školství je:-) Takže za mě a moje děti dáváme 1*. Krásný den přeje Dara Smreková (Sonia 8 let + Otakar 5 let)

Angličtina přirozeně, bez biflování

..Moc je to u vás baví a stalo se přesně to, o co se od jejich raného věku snažím. Angličtina je pro ně normální a v podstatě se ji nemusí učit...

Nejlepší tábor

Rada bych vám ještě podekovala za skvělý příměstský tábor. Naše Lucinka si týden s vámi moc užila a prý to byl nejlepší tábor, na kterém byla :)

Poděkování za tábor i celý rok

...mnohokrát Vám děkuji za výtvory dětí i fotografie z chodovského tábora. Péťovi se tam velmi líbilo. Zároveň bych Vám rád poděkoval za celý minulý rok, kdy k Vám Péťa chodil, myslím, že to pro něj bylo velmi přínosné, díky Vám a Vašim lektorkám.

Poděkování za výuku angličtiny v MŠ

...ráda bych Vám moc poděkovala za výuku naší dcery Luisy Ročkové - MŠ Točitá.

Luisu to moc bavilo a mně se zase líbila ukázková hodina s Renatou :-)

Poděkování za práci a vstřícný přístup

...Luky je z pondělní hodiny angličtiny u Vás nadšený. Máme radost, že se mu u Vás líbí a chce chodit.
Děkuji za vstřícnost a milý přístup. Kéž by to takhle fungovalo všude....

Osobní hodnocení konverzačního kurzu a udělení známky za 1!

...do školy JS FAN na angl. konverzace  chodí naše obě děti a jsme spokojeni. Proto budou oba příští rok pokračovat. Lektory si chválí a staršímu synovi se také zamlouvá střídání lektorů - líbí se mu ta "rozdílná" angličtina...

Kurz angličtiny - úspěšné příjimačky

...Díky návštěvě Vaši jazykové školy můj syn zvládl přijímačky z angličtiny na šestileté gymnázium na plný počet bodů....

Letní tábor

...Konstatoval, že raději pojede s Vámi na jazykový tábor. Neumím si v jeho podání představit větší ocenění Vaší práce. Já, jako rodič, opožděně děkuji i za zaslané fotografie. Až z nich jsem teprve pochopila, jakým aktivitám jste se s dětmi věnovali...

Další reference