Nahoru

Dopolední klubík s angličtinou pro předškoláky

Program "dopolední klubík" je určen všem dětem předškolního věku, které již dokážou strávit pár hodin bez rodičů. Znalost angličtiny pro nástup do programu není nutná.

Všechny naše kurzy jsou koncipovány jako roční a mají návaznost v dalších letech. I tak je možno přistoupit v průběhu školního roku. V takovém případě Vám bude účtována poměrná část kurzovného a výukové materiály. 

 

O co se jedná?

Dopolední školička s angličtinou je specializovaný výukový program pro předškolní děti, který probíhá jedenkrát týdně v prostorách naší jazykové školy. Jedná se o intenzivní výuku angličtiny ve spojení s výtvarnými a dalšími aktivitami.

Plán výuky vychází z certifikovaných a ozkoušených studijních materiálů WOW! a je lektorkou koncipován tak, aby byl zábavný, interaktivní a aby vedl k přirozenému rozvoji jazyka u dětí. Toho dosahujeme tak, že veškeré činnosti v průběhu celého dopoledne probíhají téměř výhradně v angličtině.  Program navíc spojuje výhody „školkových“ aktivit (výtvarné činnosti, pohybové aktivity, zpěv, říkadla, hry a soutěže.) a výuky angličtiny těch nejmenších, což napomáhá k dalšímu rozvoji dětí.

Více o principech výuky v dětských kurzech, kterých se držíme, si můžete přečíst ZDE.

 

Specifikace kurzu

Kapacita kurzu: 4-8 studentů

Časová dotace kurzu: 1x týdně 210 minut

Délka kurzu: 32 týdnů

Věková hranice: 3-6 let (předškolní věk)

Přihlášení: dle rozvrhu
 

Harmonogram:

Příchod : 8:00 – 8:30
Zahájení výuky: 8:30
Vyzvednutí dětí : ve 12:00

 

 

 

 

 

Spokojenost s kurzem a lektorkou

"...dcera Bětka Teuberová navštěvuje ve Vaší jazykkové škole vysoce profesionální, hravé, motivační, laskavé a radostně vedené kurzy paní učitelkou Angelikou Kirchen..."

Poděkování za skype lekce

...Kurz je skvělý už jen z toho důvodu, že naše děti jinak nemají možnost být spolu v kontaktu. Hodiny angličtiny přes Skype jsou takovým ostrůvkem v moři každodenní rutiny, kdy má člověk pocit, že se (aspoň na tu hodinu a půl) vrátily staré časy, děti dělají něco s opravdovým zájmem a tak, jak bývaly zvyklé (i když s novou technikou)...

 

Letní příměstský tábor Chodov

Letní příměstský tábor v JS FAN moje děti každý rok zbožňují. Je plný zábavy, her a hlavně oceňují příjemný přístup mladých lektorek, které mají tu správnou energii na celý týden vydržet v dobré náladě. Upřímně, ne všude tomu tak ve školství je:-) Takže za mě a moje děti dáváme 1*. Krásný den přeje Dara Smreková (Sonia 8 let + Otakar 5 let)

Angličtina přirozeně, bez biflování

..Moc je to u vás baví a stalo se přesně to, o co se od jejich raného věku snažím. Angličtina je pro ně normální a v podstatě se ji nemusí učit...

Nejlepší tábor

Rada bych vám ještě podekovala za skvělý příměstský tábor. Naše Lucinka si týden s vámi moc užila a prý to byl nejlepší tábor, na kterém byla :)

Poděkování za tábor i celý rok

...mnohokrát Vám děkuji za výtvory dětí i fotografie z chodovského tábora. Péťovi se tam velmi líbilo. Zároveň bych Vám rád poděkoval za celý minulý rok, kdy k Vám Péťa chodil, myslím, že to pro něj bylo velmi přínosné, díky Vám a Vašim lektorkám.

Poděkování za výuku angličtiny v MŠ

...ráda bych Vám moc poděkovala za výuku naší dcery Luisy Ročkové - MŠ Točitá.

Luisu to moc bavilo a mně se zase líbila ukázková hodina s Renatou :-)

Poděkování za práci a vstřícný přístup

...Luky je z pondělní hodiny angličtiny u Vás nadšený. Máme radost, že se mu u Vás líbí a chce chodit.
Děkuji za vstřícnost a milý přístup. Kéž by to takhle fungovalo všude....

Osobní hodnocení konverzačního kurzu a udělení známky za 1!

...do školy JS FAN na angl. konverzace  chodí naše obě děti a jsme spokojeni. Proto budou oba příští rok pokračovat. Lektory si chválí a staršímu synovi se také zamlouvá střídání lektorů - líbí se mu ta "rozdílná" angličtina...

Kurz angličtiny - úspěšné příjimačky

...Díky návštěvě Vaši jazykové školy můj syn zvládl přijímačky z angličtiny na šestileté gymnázium na plný počet bodů....

Letní tábor

...Konstatoval, že raději pojede s Vámi na jazykový tábor. Neumím si v jeho podání představit větší ocenění Vaší práce. Já, jako rodič, opožděně děkuji i za zaslané fotografie. Až z nich jsem teprve pochopila, jakým aktivitám jste se s dětmi věnovali...

Další reference