Nahoru

Výuka angličtiny s Wattsenglish

Učíme se přirozeně, se Stevem a Maggie.

V kurzech angličtiny pro děti předškolního věku, které pořádáme interně v naší jazykové škole, ale také externě ve školkách po celé Praze, využíváme unikátní a celosvětově oblíbenou metodologii Wattsenglish. Zakladatelem metodologie je rodilý Brit Steve Watts, který je v Česku dlouhodobě usídlen. Podnětem pro vytvoření vlastní ucelené výukové metodiky mu byla nespokojenost s tím, jak se v ČR tou dobou angličtina vyučovala.

Metodou Wattsenglish se v Česku každoročně vzdělává více než 8 000 studentů a dalších 100 000 po celém světě sleduje videa se Stevem a Maggie na YouTube. Ačkoli metodika Wattsenglish není jediná dostupná metodika výuky AJ pro danou věkovou kategorii, je zcela unikátní. Poprvé v historii vychází výuka anglického jazyka z přirozeného využití lidské tváře v učebnicích a interaktivních videích. Využití reálného obličeje dětem pomáhá si slovíčka a větná spojení snáze zapamatovat a spojit s reálnými předměty a životními situacemi. 

Celá metodika stojí na několika základních principech. Jsou to především využití edukativních her a pohybu; rozvíjení představivosti; aktivace všech smyslů; střídání činností; opakování a individuální přístup. Důležité je nepřímé učení bez toho, aby si děti uvědomovali, že se učí. Jinými slovy jde o učení prostřednictvím pohádek, příběhů, písniček, videí, her či imitování. Nejde přitom o nic jiného, než o výuku tím nejpřirozenějším způsobem, stejně, jako se učíme řeč mateřskou. Děti se díky hojnému využívání gest, mimiky, obrázků a dalších pomůcek učí nejprve řeči porozumět, aniž by samy cokoli aktivně produkovaly. 

Při zapsání dítěte do kurzu Wattsenglish od nás každý student obdrží jedinečný set pracovního sešitu WOW! a edukativní video obsah dostupný online na portále MyWow! či offline v mobilní aplikaci

Všichni lektoři naší jazykové školy jsou vedeni k tomu, aby ve svých lekcích mluvili výlučně anglicky. Díky tomu je výuka intenzivnější a proces učení rychlejší. Zároveň si tímto způsobem děti angličtinu snáze spojí s obličejem lektora, což usnadňuje jejich "přepínání" mezi češtinou a angličtinou na lekci. 

Společnost Wattsenglish vedle oficiálních výukových materiálů vybudovala také oblíbený YouTube kanál plný videí se Stevem a Maggie, která si můžete doma zdarma pouštět. Nezapomeňte tuto možnost využít. Videa jsou opravdu pěkná a děti se i díky nim neustále učí nové věci.

Spokojenost s kurzem a lektorkou

"...dcera Bětka Teuberová navštěvuje ve Vaší jazykkové škole vysoce profesionální, hravé, motivační, laskavé a radostně vedené kurzy paní učitelkou Angelikou Kirchen..."

Poděkování za skype lekce

...Kurz je skvělý už jen z toho důvodu, že naše děti jinak nemají možnost být spolu v kontaktu. Hodiny angličtiny přes Skype jsou takovým ostrůvkem v moři každodenní rutiny, kdy má člověk pocit, že se (aspoň na tu hodinu a půl) vrátily staré časy, děti dělají něco s opravdovým zájmem a tak, jak bývaly zvyklé (i když s novou technikou)...

 

Letní příměstský tábor Chodov

Letní příměstský tábor v JS FAN moje děti každý rok zbožňují. Je plný zábavy, her a hlavně oceňují příjemný přístup mladých lektorek, které mají tu správnou energii na celý týden vydržet v dobré náladě. Upřímně, ne všude tomu tak ve školství je:-) Takže za mě a moje děti dáváme 1*. Krásný den přeje Dara Smreková (Sonia 8 let + Otakar 5 let)

Angličtina přirozeně, bez biflování

..Moc je to u vás baví a stalo se přesně to, o co se od jejich raného věku snažím. Angličtina je pro ně normální a v podstatě se ji nemusí učit...

Nejlepší tábor

Rada bych vám ještě podekovala za skvělý příměstský tábor. Naše Lucinka si týden s vámi moc užila a prý to byl nejlepší tábor, na kterém byla :)

Poděkování za tábor i celý rok

...mnohokrát Vám děkuji za výtvory dětí i fotografie z chodovského tábora. Péťovi se tam velmi líbilo. Zároveň bych Vám rád poděkoval za celý minulý rok, kdy k Vám Péťa chodil, myslím, že to pro něj bylo velmi přínosné, díky Vám a Vašim lektorkám.

Poděkování za výuku angličtiny v MŠ

...ráda bych Vám moc poděkovala za výuku naší dcery Luisy Ročkové - MŠ Točitá.

Luisu to moc bavilo a mně se zase líbila ukázková hodina s Renatou :-)

Poděkování za práci a vstřícný přístup

...Luky je z pondělní hodiny angličtiny u Vás nadšený. Máme radost, že se mu u Vás líbí a chce chodit.
Děkuji za vstřícnost a milý přístup. Kéž by to takhle fungovalo všude....

Osobní hodnocení konverzačního kurzu a udělení známky za 1!

...do školy JS FAN na angl. konverzace  chodí naše obě děti a jsme spokojeni. Proto budou oba příští rok pokračovat. Lektory si chválí a staršímu synovi se také zamlouvá střídání lektorů - líbí se mu ta "rozdílná" angličtina...

Kurz angličtiny - úspěšné příjimačky

...Díky návštěvě Vaši jazykové školy můj syn zvládl přijímačky z angličtiny na šestileté gymnázium na plný počet bodů....

Letní tábor

...Konstatoval, že raději pojede s Vámi na jazykový tábor. Neumím si v jeho podání představit větší ocenění Vaší práce. Já, jako rodič, opožděně děkuji i za zaslané fotografie. Až z nich jsem teprve pochopila, jakým aktivitám jste se s dětmi věnovali...

Další reference