Nahoru

Jak se přihlásit

Zaujala vás naše nabídka, ale nevíte, jak se do našich kurzů přihlásit? Nezoufejte, spolu vše zvládneme. Postup přihlašování je jednoduchý a zahrnuje následující kroky:

1) V kategorii PŘIHLÁŠKY vyberte správnou kategorii přihlášek.

Rozhodněte se, zda chcete vyplnit přihlášku do kurzu, který probíhá v naší jazykové škole (docházkové kurzy v JS FAN) nebo do některého z kroužků realizovaných v MŠ a ZŠ po Praze (Kroužky v mateřských školách).

2) Vypňte přihlášku.

U docházkových kurzů nám vypište své časové možnosti a další požadavky, u kroužků ve školkách si vyberte kurz pořádaný ve Vaší MŠ.

3) Automatická odpověď.

Jestli registrace proběhla úspěšně poznáte podle toho, že vám na vámi zadanou e-mailovou adresu přijde automatická odpověď s potvrzením přihlášky (z adresy info@jsfan.cz). 

4) Zálohová faktura.

Jakmile přihlášku zpracujeme, zašleme vám zálohovou fakturu na vámi vybrané období. Místo v kurzu je vám rezervováno do data splatnosti faktury nebo jejího zaplacení. Zálohová faktura neslouží jako daňový doklad. Ten Vám zašleme po uhrazení kurzu. 

5) Organizační instrukce.

Před zahájením kurzu vám zašleme důležité organizační instrukce. Proto, prosíme, věnujte své e-mailové schránce dostatečnou pozornost.

6) Příchod na první lekci.

Na první lekci se, prosíme, dostavte v čase a termínu dle instrukcí uvedených v e-mailu. V případě kroužků ve školkách si lektor děti vyzvedne ve třídě. Školní děti, které u nás začínají, dostanou k vyplnění krátký rozřazovací testík (netýká se dětí, které ještě neumí číst a psát). 

V případě jakýchkoli dotazů, ať už před zahájením kurzu nebo v jeho průběhu, se na nás neváhejte obracet. Kontaktovat nás můžete ZDE uvedenými způsoby.

Spokojenost s kurzem a lektorkou

"...dcera Bětka Teuberová navštěvuje ve Vaší jazykkové škole vysoce profesionální, hravé, motivační, laskavé a radostně vedené kurzy paní učitelkou Angelikou Kirchen..."

Poděkování za skype lekce

...Kurz je skvělý už jen z toho důvodu, že naše děti jinak nemají možnost být spolu v kontaktu. Hodiny angličtiny přes Skype jsou takovým ostrůvkem v moři každodenní rutiny, kdy má člověk pocit, že se (aspoň na tu hodinu a půl) vrátily staré časy, děti dělají něco s opravdovým zájmem a tak, jak bývaly zvyklé (i když s novou technikou)...

 

Letní příměstský tábor Chodov

Letní příměstský tábor v JS FAN moje děti každý rok zbožňují. Je plný zábavy, her a hlavně oceňují příjemný přístup mladých lektorek, které mají tu správnou energii na celý týden vydržet v dobré náladě. Upřímně, ne všude tomu tak ve školství je:-) Takže za mě a moje děti dáváme 1*. Krásný den přeje Dara Smreková (Sonia 8 let + Otakar 5 let)

Angličtina přirozeně, bez biflování

..Moc je to u vás baví a stalo se přesně to, o co se od jejich raného věku snažím. Angličtina je pro ně normální a v podstatě se ji nemusí učit...

Nejlepší tábor

Rada bych vám ještě podekovala za skvělý příměstský tábor. Naše Lucinka si týden s vámi moc užila a prý to byl nejlepší tábor, na kterém byla :)

Poděkování za tábor i celý rok

...mnohokrát Vám děkuji za výtvory dětí i fotografie z chodovského tábora. Péťovi se tam velmi líbilo. Zároveň bych Vám rád poděkoval za celý minulý rok, kdy k Vám Péťa chodil, myslím, že to pro něj bylo velmi přínosné, díky Vám a Vašim lektorkám.

Poděkování za výuku angličtiny v MŠ

...ráda bych Vám moc poděkovala za výuku naší dcery Luisy Ročkové - MŠ Točitá.

Luisu to moc bavilo a mně se zase líbila ukázková hodina s Renatou :-)

Poděkování za práci a vstřícný přístup

...Luky je z pondělní hodiny angličtiny u Vás nadšený. Máme radost, že se mu u Vás líbí a chce chodit.
Děkuji za vstřícnost a milý přístup. Kéž by to takhle fungovalo všude....

Osobní hodnocení konverzačního kurzu a udělení známky za 1!

...do školy JS FAN na angl. konverzace  chodí naše obě děti a jsme spokojeni. Proto budou oba příští rok pokračovat. Lektory si chválí a staršímu synovi se také zamlouvá střídání lektorů - líbí se mu ta "rozdílná" angličtina...

Kurz angličtiny - úspěšné příjimačky

...Díky návštěvě Vaši jazykové školy můj syn zvládl přijímačky z angličtiny na šestileté gymnázium na plný počet bodů....

Letní tábor

...Konstatoval, že raději pojede s Vámi na jazykový tábor. Neumím si v jeho podání představit větší ocenění Vaší práce. Já, jako rodič, opožděně děkuji i za zaslané fotografie. Až z nich jsem teprve pochopila, jakým aktivitám jste se s dětmi věnovali...

Další reference