Nahoru

Individuální kurzy na míru

Ne každému vyhovuje docházení do běžného kurzu. Plný rozvrh, problémy s dopravou nebo třeba jen mezery ve školní angličtině, které je třeba dohnat. To jsou jedny z nejčastějších důvodů, které vedou studenty a rodiče žáků k volbě individuálních kurzů. 

A právě ty, vedle standardních kurzů angličtiny pro děti, v naší jazykové škole v hojné míře realizujeme. Nabízíme individuální lekce angličtiny dětem všech úrovní. Hodiny jsou přitom vždy přizpůsobeny individuální potřebě každého studenta, lhostejno, zda-li se potřebuje doučit základy nebo se připravit na cambridgeské zkoušky.

Máme zkušenosti s přípravou děti k jazykovým zkouškám všech úrovní, s dlouhodobou přípravou k maturitě i s přípravou k přijímacím zkouškám (víceletá gymnázia, střední a vysoké školy). Lekce mohou probíhat také jako doplněk k docházkovým kurzům. To je vhodné zejména v případě, že žák nastupuje do již rozběhlého kurzu a potřebuje dohnat látku, která mu utekla.

Individuální hodiny trvají zpravidla 60 min. Je ale možné domluvit se i na delším či naopak kratším intervalu. Doučování probíhá v našich prostorách, podle učebnic, které mají děti ve škole nebo podle našich materiálů.

Vedle angličtiny nabízíme také individuálních lekcí němčiny, francouzštiny, španělštiny a ruštiny. V případě skupinky 3 a více dětí nabízíme možnost otevření kurzu na míru dle podmínek standardních docházkových kurzů. 

V případě zájmu i individuální výuku se na nás můžete kdykoli obracet na: jsfan@jsfan.cz, +420 777 147 599.

 

 

 

 

Poděkování za skype lekce

...Kurz je skvělý už jen z toho důvodu, že naše děti jinak nemají možnost být spolu v kontaktu. Hodiny angličtiny přes Skype jsou takovým ostrůvkem v moři každodenní rutiny, kdy má člověk pocit, že se (aspoň na tu hodinu a půl) vrátily staré časy, děti dělají něco s opravdovým zájmem a tak, jak bývaly zvyklé (i když s novou technikou)...

 

Letní příměstský tábor Chodov

Letní příměstský tábor v JS FAN moje děti každý rok zbožňují. Je plný zábavy, her a hlavně oceňují příjemný přístup mladých lektorek, které mají tu správnou energii na celý týden vydržet v dobré náladě. Upřímně, ne všude tomu tak ve školství je:-) Takže za mě a moje děti dáváme 1*. Krásný den přeje Dara Smreková (Sonia 8 let + Otakar 5 let)

Angličtina přirozeně, bez biflování

..Moc je to u vás baví a stalo se přesně to, o co se od jejich raného věku snažím. Angličtina je pro ně normální a v podstatě se ji nemusí učit...

Nejlepší tábor

Rada bych vám ještě podekovala za skvělý příměstský tábor. Naše Lucinka si týden s vámi moc užila a prý to byl nejlepší tábor, na kterém byla :)

Poděkování za tábor i celý rok

...mnohokrát Vám děkuji za výtvory dětí i fotografie z chodovského tábora. Péťovi se tam velmi líbilo. Zároveň bych Vám rád poděkoval za celý minulý rok, kdy k Vám Péťa chodil, myslím, že to pro něj bylo velmi přínosné, díky Vám a Vašim lektorkám.

Poděkování za výuku angličtiny v MŠ

...ráda bych Vám moc poděkovala za výuku naší dcery Luisy Ročkové - MŠ Točitá.

Luisu to moc bavilo a mně se zase líbila ukázková hodina s Renatou :-)

Poděkování za práci a vstřícný přístup

...Luky je z pondělní hodiny angličtiny u Vás nadšený. Máme radost, že se mu u Vás líbí a chce chodit.
Děkuji za vstřícnost a milý přístup. Kéž by to takhle fungovalo všude....

Osobní hodnocení konverzačního kurzu a udělení známky za 1!

...do školy JS FAN na angl. konverzace  chodí naše obě děti a jsme spokojeni. Proto budou oba příští rok pokračovat. Lektory si chválí a staršímu synovi se také zamlouvá střídání lektorů - líbí se mu ta "rozdílná" angličtina...

Kurz angličtiny - úspěšné příjimačky

...Díky návštěvě Vaši jazykové školy můj syn zvládl přijímačky z angličtiny na šestileté gymnázium na plný počet bodů....

Letní tábor

...Konstatoval, že raději pojede s Vámi na jazykový tábor. Neumím si v jeho podání představit větší ocenění Vaší práce. Já, jako rodič, opožděně děkuji i za zaslané fotografie. Až z nich jsem teprve pochopila, jakým aktivitám jste se s dětmi věnovali...

Další reference