Nahoru

Ceník 2021/2022

DOCHÁZKOVÉ JAZYKOVÉ KURZY PRO DĚTI A TEENAGERY

Uvedené ceny skupinových kurzů platí pro kurzy angličtiny o 3 a více studentech. Otevření kurzu pro dva studenty je podmíněnou vzájemnou dohodou a novou cenovou nabídkou. Zpravidla takový kurz podléhá ceně individuální výuky. 

Platby akceptujeme těmito metodami: převodem na účet; vkladem na účet u banky.

Nemůžete kurzovné splatit okamžitě? Nevadí, rádi vám vystavíme splátkový kalendář. V případě zájmu uveďte tuto skutečnost do poznámky v přihlášce nebo nás kontaktujte na office@jsfan.cz

Ceny jsou uvedeny včetně DPH (21 % kurzy, 10 % výukové materiály). Jazyková škola JS FAN je plátcem DPH dle platného zákona. Do ceny kurzu není započítána cena výukových materiálů. Ta se řídí aktuálním sazebníkem nakladatelství a pohybuje se okolo 800 Kč včetně DPH 10 %. Kurzovné za první pololetí (nebo první období dle termínu nástupu do kurzu) bude navýšeno o tuto hodnotu výukových materiálů, jsou-li součástí kurzu.

 • V kurzech předškolních dětí: materiály WOW! od Wattsenglish.
 • V kurzech pro 1. stupeň ZŠ: materiály řady Kid's Box (Cambridge) či WOW! (Wattsenglish).
 • V kurzech pro 2. stupeň ZŠ: materiály řady Kid´s Box, Eyes Open či Think (Cambridge).
 • V kurzech pro SŠ: materiály řady Eyes Open či Think (Cambridge).
 • V kurzech pro dospělé: materiály řady New English File či English File (Oxford).
 • Přípravné kurzy probíhají dle přípravných materiálů od Cambridge University Press.
 • V případě individuální výuky využíváme materiály dle potřeb a požadavků studenta. 
  Věk Lekcí za rok Délka lekce Cena/lekce Cena/pololetí Cena/školní rok*
Běžné kurzy pro školáky 6-18 let 33 90 minut 260 Kč 4 290 Kč 7 720 Kč
Běžné kurzy pro předškoláky 4-5 let 33 60 minut 213 Kč 3 520 Kč 6 340 Kč
Anglická konverzace 10-18 let 33 60 minut 213 Kč 3 520 Kč 6 340 Kč
Dopolední anglický klubík 33 210 minut 432 Kč 7 140 Kč 12 850 Kč
Odpolední anglický klubík 1.-2.třída ZŠ 33 120 minut 288 Kč 4 760 Kč 8 570Kč
Kurz na míru - "KAMARÁDI" neomezeno 33 90  minut od 400 Kč/student (dle počtu studentů)    
Kurz na míru - "KAMARÁDI" neomezeno 33 60 minut od 350 Kč / student (dle počtu studentů)    
Individuální výuka - 1 student školní věk dle dohody dle dohody od 500 Kč/student    
Individuální výuka - 2 studenti školní věk dle dohody dle dohody od 350 Kč/student    
Učebnice řady WOW!  500 Kč 
Učebnice řady Kid's Box 750 Kč
Učebnice řady Fun For 750 Kč
Učebnice řady Eyes Open 800 Kč
Učebnice řady Compact for Schools 800 Kč

* snížená cena za školní rok platí při úhradě celého školní roku jednou souhrnnou splátkou při nástupu studenta do kurzu.

SLEVY A BENEFITY
Sourozenecká sleva 200 Kč / dítě
Bonus za přivedení kamaráda 300 Kč pro stávajícího i nového klienta
Individuální konzultace 2 konzultace za pololetí v ceně skupinového kurzu

 

 1. Sourozenecká sleva činí 200 Kč / dítě. Na sourozeneckou slevu mají právo klienti, kteří objednají a uhradí kurz za 2 a více dětí najednou. Pro uplatnění slevy je nutné tuto skutečnost uvést do přihlášky a do poznámky při platbě. Sourozeneckou slevu nelze uplatnit při slevě za platbu na celý školní rok (10 % - platba musí být provedena v rámci jedné splátky na začátku školního roku). 
 2. Bonus za přivedení kamaráda ve výši 300 Kč. Za každého nového studenta (studenta, který dosud v JS FAN nestuduje a nestudoval), kterého klient přivede, získá tento klient bonus 300 Kč v podobě slevy na kurzovném. Bonus není početně omezen. V případě přivedení jednoho nového studenta získá klient bonus 300 Kč, v případě dvou studentů získá bonus 600 Kč atd. Podmínkou připsání bonusu je uhrazení kurzovného alespoň na jedno pololetí jak současným, tak i novým studentem. Bonus je jednorázový a nelze ho uplatňovat opakovaně (například při dvou pololetních platbách). Bonus získává také nově přivedený klient. Pro uplatnění bonusu musí nově přivedený klient tuto skutečnost uvést v přihlášce (do poznámky uvede jméno klienta, na jehož doporučení se hlásí) a do poznámky v platbě. 
 3. Individuální konzultace. Každý platící klient, jehož dítě dochází do některého z docházkových kurzů (netýká se individuální výuky) má nárok na 2 bezplatné jazykové konzultace za pololetí. Rozsah jedné konzultace je maximálně 60 minut. Tyto konzultace může využít pro dítě, které kurz navštěvuje, jeho sourozence nebo i sám pro sebe. Konzultace lze využít například pro přípravu k testům nebo zkouškám či k doplnění zameškané školní látky. Konzultaci může poskytnout jiný lektor než ten, který vede daný docházkový kurz a je nutné se na ni předem e-mailově domluvit s vedením školy. 
 4. Slevy se vzájemně nesčítají. Slevy lze kombinovat s bonusem za přivedení kamaráda a individuálními konzultacemi.
 5. Žádnou z uvedených slev nelze uplatňovat zpětně. V případě zájmu o uplatnění slevy je student nebo jeho zákonný zástupce povinen tuto skutečnost uvést do poznámky v přihlášce do kurzu nebo o ní nejpozději v den začátku kurzu jazykovou školu informovat. Učinit tak může prostřednictvím e-mailové zprávy odeslané na jsfan@jsfan.cz 
 6. Slevy ani bonusy se nevztahují na individuální výuku.
 7. Jazyková škola JS FAN není povinna upozorňovat klienta na možnosti využití slevy.

DOCHÁZKOVÉ JAZYKOVÉ KURZY PRO DOSPĚLÉ

Uvedené ceny skupinových kurzů platí pro kurzy o 3 a více studentech. V případě, že bude kurz otevřen pouze pro 2 studenty, bude zkrácen na 60 minut nebo bude zvýšena jeho cena. 

Ceny jsou uvedeny včetně DPH 21 %. Jazyková škola JS FAN je plátcem DPH dle platného zákona. Do ceny kurzu pro dospělé není započítána cena výukových materiálů. Ta se řídí aktuálním sazebníkem nakladatelství. O ceně výukových materiálů je student informován před nástupem do kurzu. Kurzovné za první pololetí (nebo první období dle termínu nástupu do kurzu) bude navýšeno o tuto hodnotu výukových materiálů, jsou-li součástí kurzu.

  Frekvence Lekcí za semestr Délka lekce Cena/hod. Cena/semestr Cena/školní rok
Standardní kurz 1x týdně 16 90 minut 213 Kč 5 120 Kč 9 216 Kč
Kurz pro maminky s dětmi 1x týdně 16 90 minut 213 Kč

 5 120 Kč
+ hlídání*

9 216 Kč
+ hlídání*
Individuální výuka dle dohody dle dohody dle dohody od 600 Kč    


* Cena hlídání se odvíjí od počtu studentů ve skupině.

SLEVY A BENEFITY
Bonus za přivedení nového studenta 300 Kč pro stávajícího i nového studenta

 

 1. Bonus za přivedení nového studenta ve výši 300 Kč. Za každého nového studenta (studenta, který dosud v JS FAN nestuduje a nestudoval), kterého klient přivede, získá tento klient bonus 300 Kč v podobě slevy na kurzovném. Bonus není početně omezen. V případě přivedení jednoho nového studenta získá klient bonus 300 Kč, v případě dvou studentů získá bonus 600 Kč atd. Podmínkou připsání bonusu je uhrazení alespoň pololetního kurzovného jak současným, tak i novým studentem. Bonus je jednorázový a nelze ho uplatňovat opakovaně (například při dvou pololetních platbách). Bonus získává také nově přivedený klient. Pro uplatnění bonusu musí nově přivedený klient tuto skutečnost uvést v přihlášce (do poznámky uvede jméno klienta, na jehož doporučení se hlásí). 
 2. Bonus nelze uplatňovat zpětně. V případě zájmu o uplatnění bonusu je student povinen tuto skutečnost uvést do poznámky v přihlášce do kurzu nebo o ní nejpozději v den začátku kurzu jazykovou školu informovat. Zároveň student do poznámky v platbě uvede jméno přivedeného studenta. Učinit tak může prostřednictvím e-mailové zprávy odeslané na jsfan@jsfan.cz 
 3. Jazyková škola JS FAN není povinna upozorňovat klienta na možnosti využití slevy.

 

 JAZYKOVÉ KURZY AJ REALIZOVANÉ EXTERNĚ V MATEŘSKÝCH ŠKOLÁCH

Cena externích kurzů realizovaných v mateřských školách se odvíjí od lokality, délky a frekvence kurzu, počtu studentů a dalších atribut. Proto se může pro jednotlivé školky lišit. Informaci o ceně kurzu obdržíte ve Vaší MŠ.

Poděkování za skype lekce

...Kurz je skvělý už jen z toho důvodu, že naše děti jinak nemají možnost být spolu v kontaktu. Hodiny angličtiny přes Skype jsou takovým ostrůvkem v moři každodenní rutiny, kdy má člověk pocit, že se (aspoň na tu hodinu a půl) vrátily staré časy, děti dělají něco s opravdovým zájmem a tak, jak bývaly zvyklé (i když s novou technikou)...

 

Letní příměstský tábor Chodov

Letní příměstský tábor v JS FAN moje děti každý rok zbožňují. Je plný zábavy, her a hlavně oceňují příjemný přístup mladých lektorek, které mají tu správnou energii na celý týden vydržet v dobré náladě. Upřímně, ne všude tomu tak ve školství je:-) Takže za mě a moje děti dáváme 1*. Krásný den přeje Dara Smreková (Sonia 8 let + Otakar 5 let)

Angličtina přirozeně, bez biflování

..Moc je to u vás baví a stalo se přesně to, o co se od jejich raného věku snažím. Angličtina je pro ně normální a v podstatě se ji nemusí učit...

Nejlepší tábor

Rada bych vám ještě podekovala za skvělý příměstský tábor. Naše Lucinka si týden s vámi moc užila a prý to byl nejlepší tábor, na kterém byla :)

Poděkování za tábor i celý rok

...mnohokrát Vám děkuji za výtvory dětí i fotografie z chodovského tábora. Péťovi se tam velmi líbilo. Zároveň bych Vám rád poděkoval za celý minulý rok, kdy k Vám Péťa chodil, myslím, že to pro něj bylo velmi přínosné, díky Vám a Vašim lektorkám.

Poděkování za výuku angličtiny v MŠ

...ráda bych Vám moc poděkovala za výuku naší dcery Luisy Ročkové - MŠ Točitá.

Luisu to moc bavilo a mně se zase líbila ukázková hodina s Renatou :-)

Poděkování za práci a vstřícný přístup

...Luky je z pondělní hodiny angličtiny u Vás nadšený. Máme radost, že se mu u Vás líbí a chce chodit.
Děkuji za vstřícnost a milý přístup. Kéž by to takhle fungovalo všude....

Osobní hodnocení konverzačního kurzu a udělení známky za 1!

...do školy JS FAN na angl. konverzace  chodí naše obě děti a jsme spokojeni. Proto budou oba příští rok pokračovat. Lektory si chválí a staršímu synovi se také zamlouvá střídání lektorů - líbí se mu ta "rozdílná" angličtina...

Kurz angličtiny - úspěšné příjimačky

...Díky návštěvě Vaši jazykové školy můj syn zvládl přijímačky z angličtiny na šestileté gymnázium na plný počet bodů....

Letní tábor

...Konstatoval, že raději pojede s Vámi na jazykový tábor. Neumím si v jeho podání představit větší ocenění Vaší práce. Já, jako rodič, opožděně děkuji i za zaslané fotografie. Až z nich jsem teprve pochopila, jakým aktivitám jste se s dětmi věnovali...

Další reference